ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

Namaluj LEO - konkurs dla dzieci niedosłyszących 03 lip, 2017

Pierwszy międzynarodowy konkurs Namaluj Leo okazał się ogromnym sukcesem. Maskotka Leo, przynosi olbrzymią radość dzieciom z wadą słuchu na całym świecie. Tak wielką, że teraz jest gwiazdą w swoim kalendarzu i zdobi ściany na całym świecie.

Czytaj więcej
Zarządzenie Ministerstwa Zdrowia 30 cze, 2017

24 czerwca br. Ministerstwo Zdrowia wydało zarządzenie uchylające zarządzenie w sprawie powołania Zespołu do spraw opracowania polityki dotyczącej wyrobów medycznych.

Czytaj więcej
Narasta problem szumów usznych 28 cze, 2017

Z badań wynika, że szumy uszne dotykają od kilkunastu do 35 proc. dzieci w wieku szkolnym i około 60 proc. osób powyżej 60. roku życia. 

Czytaj więcej
Jak chronić słuch dziecka podczas imprez masowych? 20 cze, 2017

Lato to czas imprez w plenerze, często długich i głośnych. Wielu rodziców zadaje sobie pytania czy powinni zabierać na nie swoje dzieci. Czy i jak powinni chronić ich słuch przed uszkodzeniem i czy słuch dziecka jest bardziej niż dorosłego narażony na zniszczenie?

Czytaj więcej
Wczesne rozpoznanie i indywidualne podejście kluczem do sukcesu 14 cze, 2017

Uszkodzenie narządu słuchu dziecka bezpośrednio nie wpływa na zdolności intelektualne i psychiczne, jednak w znacznym stopniu utrudnia kontakt z otaczającym je światem.

Czytaj więcej
WHA - Światowe Zgromadzenie Zdrowia, podjęło rezolucję w zakresie ochrony słuchu 05 cze, 2017

WHA, organ decyzyjny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), składający się z najwyższych przedstawicieli władz 192 państw członkowskich WHO w dziedzinie zdrowia - mówi o konieczności podjęcia konkretnych kroków na rzecz postępu w przeciwdziałaniu rosnącemu problemowi niedosłuchu.

Czytaj więcej

Strona 1 z 14  > >>