ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Konferencje A A A

XXIi KONGRES PSPS (21-22.04.2017)

W dniach 21-22 kwietnia 2017 roku, w Gdańsku, odbędzie się  XXII Kongres Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu. Kongresowi towarzyszyło będzie Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia. Atrakcją tegorocznego kongresu będzie już III Bieg Protetyków Słuchu na dystansie 3 km.

Agenda Kongresu

XXI KONGRES PSPS (22-23.04.2016)

W dniach 22-23 kwietnia 2016 roku, w Krakowie, odbędzie się  XXI Kongres Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu. Kongresowi towarzyszyło będzie Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia. Atrakcją tegorocznego kongresu będzie zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce oraz uroczysta kolacja w podziemiach kopalni. 

Informacje dla uczestników

 

XX JUBILEUSZOWY KONGRES PSPS (24-26.04.2015)

W dniach 24-26.04.2015 r. w hotelu Copernicus w Toruniu, odbędzie się XX Kongres PSPS, połączony z walnym zgromadzeniem Członków oraz wyborami na członków Zarządu na nadchodzące dwa lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich protetyków słuchu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i zapoznanie się z działalnością PSPS, które jak do tej pory, pozostaje jedynym stowarzyszeniem, które reprezentuje naszą branżę w Polsce.

Nadszedł czas na świętowanie, ponieważ tegoroczny Kongres będzie dwudziestym tego typu wydarzeniem z kolei. Będzie to czas na wspomnienia, podziękowanie założycielom tego stowarzyszenia, a także nagrodzenie osób zasłużonych.