Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

Elektroniczny osuszacz aparatów słuchowych 20 gru, 2017

Na rynku pojawił się elektroniczny osuszacz do aparatów słuchowych Dry-star uv. 

Jest to  urządzenie elektroniczne z dodatkowym światłem UV-C do conocnego użytku w domu, do przechowywania i pielęgnacji wszystkich typów aparatów słuchowych: modeli zausznych (BTE), wewnątrzusznych (ITE), wewnątrzkanałowych (CIC), modeli ze słuchawką zewnętrzną (RIC), implantów ślimakowych, generatorów szumów, wkładek usznych, ochronnych przeciwhałasowych zatyczek do uszu.

Osuszacz Dry Star UV 2 jest prosty w obsłudze, energooszczędny, niedrogi w eksploatacji i bezpieczny. Zapewnia delikatną i skuteczną pielęgnację aparatu słuchowego, co daje najlepszą gwarancję na jego wieloletnie użytkowanie.

Osuszacz elektryczny Dry Star UV 2 służy do efektywnego osuszania oraz antybakteryjnego czyszczenia aparatów słuchowych, a także implantów ślimakowych, wkładek usznych czy też ochronnych przeciwhałasowych zatyczek do uszu za pomocą promieni UV. Eliminuje on w ciągu zaledwie 4 godzin 99,9% bakterii i drobnoustrojów. Pozwala to zapobiec rozwojowi infekcji i procesów zapalnych w uchu.

Automatycznie sterowany proces suszenia rozpoczyna się po wciśnięciu jednego przycisku, jest on zatem niezwykle prosty w obsłudze.