Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

Gdy rozmowa przy stole staje się wyzwaniem 01 paź, 2018

Polacy uwielbiają spotykać się przy stole. O okazję nietrudno, a kiedy już zobaczymy się z rodziną i przyjaciółmi, tematów nigdy nie brakuje. Co w sytuacji, kiedy nagle zaczynamy mieć problem z usłyszeniem puenty dowcipu, który z pełnym zaangażowaniem opowiada bliska osoba? Brak reakcji z naszej strony może być odczytany jako brak poczucia humoru, a my sami staniemy się powodem do żartów.

Nie warto czekać na pogorszenie sytuacji - niedosłuch jest obecnie jedną z bardziej powszechnych przypadłości, a prośba do znajomych o głośniejsze wypowiedzi w naszym towarzystwie, z pewnością nie przejdzie bez echa. Aby uniknąć kłopotliwych sytuacji, warto zastanowić się nad wizytą u specjalisty, który pomoże zdiagnozować problem i jego stopień zaawansowania. Bezpłatne porady i badania oferuje między innymi Amplifon - darmowe, bezbolesne badanie rozwieje wątpliwości i przyniesie odpowiedzi na pytania, które często nurtują osoby z niedosłuchem. Wizytę można umówić składając formularz online.

Aparaty słuchowe to dziś jedno z powszechniejszych urządzeń, zdobywające coraz większą popularność, obok okularów i opasek korekcyjnych. Dzisiejszy aparat to mały, dopasowany do kształtu ucha gadżet, ułatwiający życie i rozwiązujący wiele problemów. Bez obaw można nosić go przez cały dzień, a czyszczenie i wymiana baterii są proste i intuicyjne. Ponadto, dzięki niewielkim rozmiarom, aparaty słuchowe nie są powodem do wstydu, także dla bardzo młodych użytkowników.

Zadbaj o siebie, wybierz się na badanie i poczuj komfort zdrowego słyszenia.

www.amplifon.com