Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

Nowe aparaty pediatryczne i Super Power - Bernafon Leox 12 wrz, 2019

"Każdego dnia spotykamy wielu ludzi. Każdy dzień jest szansą, aby uwolnić swoją kreatywność".

Leox, pierwsze na świecie aparaty słuchowe klasy Super Power | Ultra Power, bazujące na technologii True Environment Processing™, oferują osobom niedosłyszącym zupełnie nowy poziom percepcji słuchowej i odbiór dźwięku tak bliskiego rzeczywistości, jak tylko jest to możliwe. Niestandardowo wysoki poziom wzmocnienia Leox znacznie ułatwia Użytkownikom z głębokimi niedosłuchami funkcjonowanie w otoczeniu dźwiękowym oraz stawianie czoła każdemu nadchodzącemu dniu.

Bernafon stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Dzięki jednemu z najwyższych w branży wzmocnień oraz poziomów wyjściowych, Leox wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Kreatywność mająca u podstaw dobre rozumienie mowy - "trudne" warunki dźwiękowe w końcu opanowane! Dzięki umieszczeniu w obudowie aparatu najnowocześniejszych obecnie technologii, Leox staje się wręcz synonimem dobrego słyszenia - zarówno w ciszy, jak i w hałasie. Nieważne, czy jest to spotkanie z klientem, czy niezobowiązujące wyście z przyjaciółmi - od teraz użytkownicy aparatów Power doświadczą jednoczesnej poprawy rozumienia mowy i komfortu słuchowego.

Aplikacja Bernafon oraz szeroki wybór opcjonalnych akcesoriów umożliwia tworzenie sieci połączeń bezprzewodowych pomiędzy aparatami słuchowymi oraz innymi urządzeniami audio. Dzięki technologii bezprzewodowej dual-radio, Użytkownicy aparatów Power mogą od teraz strumieniować sygnał z nowoczesnych urządzeń Bluetooth® wprost do swoich aparatów słuchowych.

Bernafon Leox 7 I 3
Uwolnij swoją kreatywność!

www.bernafon.pl