Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

Milion dopasowanych aparatów Phonak Marvel 28 paź, 2019

Phonak, wiodący na świecie dostawca aparatów słuchowych, z dumą ogłosił, że ​​protetycy słuchu na całym świecie dopasowali milion aparatów słuchowych Marvel w ciągu zaledwie dziesięciu miesięcy.

Dzięki temu aparaty Phonak Marvel najszybciej osiągnęły milionową sprzedaż i stały się kolejnym kamieniem milowym historii Phonak, co stawia aparaty słuchowe Phonak Marvel na pozycji najlepiej sprzedających się produktów wszechczasów. Informacja ta  pojawiła się w niecałe dwa miesiące po wprowadzeniu przez Phonak wersji Marvel 2.0, w tym wyjątkowego aparatu Phonak Audéo™ M-RT- pierwszego na świecie aparatu słuchowego typu "wszystko w jednym", łączącego wyraźny, bogaty dźwięk, uniwersalną łączność Bluetooth®, litowo- jonowe ładowanie, obuuszne bezpośrednie przesyłanie strumieniowe, zintegrowaną cewkę telefoniczną i zintegrowaną technologię RogerDirect™ w celu uzyskania niezrównanej wydajności słyszenia w hałasie i na odległość.

Od momentu pojawienia się na rynku w 2018 roku, aparaty słuchowe Phonak Marvel stale cieszą się uznaniem wśród protetyków słuchu i audiologów. W rzeczywistości 95 proc. protetyków słuchu poleciłoby aparaty słuchowe Marvel innym protetykom. Według kilku ostatnich badań porównawczych, aparaty Phonak Audéo Marvel mają również następujące oceny:

 • Najwyższa akceptacja pierwszego dopasowania wśród osób zakładających aparaty po raz pierwszy;
 • Najlepsza jakość dźwięku aparatu słuchowego;
 • Najwyższy poziom ogólnej satysfakcji wśród wszystkich najnowszych aparatów typu RIC4 (ang. Receiver in the Canal);
 • Najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie dotyczące łącznościbezprzewodowej;
 • Najlepsze w ładowalności.

"Nie osiągniecie takiego sukcesu, jaki odnieśliśmy dzięki Marvel, postępując po prostu jak wszyscy" - powiedział Martin Grieder, wiceprezes ds. Marketingu w Sonova. "Wypracowaliśmy własną ścieżkę dla Marvel, skutkującą stworzeniem bezkompromisowego aparatu słuchowego, który łączy wyjątkową wydajność słyszenia z wiodącymi systemami telekomunikacyjnymi. Dzięki milionowi dopasowanych aparatów słuchowych Marvel na całym świecie, oczywistym jest, że protetycy słuchu i użytkownicy sprawili, że aparaty słuchowe Phonak Marvel stały się "must-have" w branży".

Zadowolenie pacjentów z aparatów Marvel również przyczyniło się do ich popularności wśród użytkowników korzystających z aparatów słuchowych po raz pierwszy, jak i doświadczonych. Według ostatnich badań 9 na 10 pacjentów poleciłoby swoje aparaty słuchowe Marvel rodzinie i przyjaciołom. W tym samym badaniu 8 na 10 pacjentów zgodziło się z następującymi stwierdzeniami:

 • Marvel zapewnia wyjątkową jakość dźwięku od pierwszego dopasowania;
 • Rozumiem lepiej rozmowy nawet w hałaśliwym otoczeniu;
 • Uważam, że jakość dźwięku jest wyjątkowa, nawet podczas przesyłania strumieniowego.

W ciągu niecałego roku aparaty słuchowe Phonak Marvel otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, co czyni je najbardziej nagradzanymi urządzeniami w historii Phonak, i tak:

 • styczeń 2019 r.  - CES Innovation Award 2019 w kategorii dostępność;
 • czerwiec 2019 r. - MedTech Breakthrough Awards i The Mobile Business Awards;
 • sierpień 2019 r. -  Gold Stevie™ Award - aparaty Phonak Marvel zostały nazwane "Innowacją Roku" w International Business Awards 2019;
 • 11 październik 2019 r. - Gold Medical Marketing & Media Award za najlepszą kampanię zintegrowaną "Miłość od pierwszego dźwięku".