Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

Gazeta "Usłyszeć Świat" na wakacjach 16 lip, 2014
Dobra pogoda to zawsze gwarancja udanego wypoczynku i wakacji. Cieszy nas fakt, że jako miejsce wakacyjnego wypoczynku bardzo chętnie wybierane są polskie zdroje.
 
Nie od dziś wiadomo, że do "do wód" warto jechać nie tylko po odpoczynek i zdrowie, ale również po tegoroczne wydanie bezpłatnej gazety "Usłyszeć Świat".
 
Wczoraj  odwiedziliśmy najbardziej znane uzdrowiska podkarpackie: Iwonicz-Zdrój i Rymanów-Zdrój. Jest nam bardzo miło, że gazeta cieszy się dużym zainteresowaniem, bo pozwala to mieć nadzieję, że na temat profilaktyki słuchu będziemy więcej wiedzieć, a co za tym idzie dłużej cieszyć się dobrym słuchem, a jeśli już go zabraknie to znaleźć doskonałe rozwiązania pozwalające na jego przywrócenie. Pozdrawiamy wszystkich wypoczywających we wspomnianych kurortach, życząc świata pełnego wszystkich odcieni dźwięków.
 
Tym z Państwa, którzy nie będą mieli możliwości przeczytać gazety w formie papierowej zachęcamy do pobrania gazety lub wcześniejszych wydań archiwalnych w formie PDF: www.slyszymy.pl.