Usłysz wszystkie odcienie dźwięków

Aktualności A A A

Namaluj LEO - konkurs dla dzieci niedosłyszących 03 lip, 2017

Pierwszy międzynarodowy konkurs Namaluj Leo okazał się ogromnym sukcesem. Maskotka Leo, przynosi olbrzymią radość dzieciom z wadą słuchu na całym świecie. Tak wielką, że teraz jest gwiazdą w swoim kalendarzu i zdobi ściany na całym świecie.

Phonak ma nadzieję, że w tym roku jeszcze więcej dzieci narysuje swoją wersję Leo. Z powodzeniem ich dzieła mogą zostać wybrane do Kalendarza Phonak Leo 2018!

Konkurs przeznaczony jest dla młodych pacjentów (do 12 roku życia). Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać następujące kroki:

1. Pobierz szablon rysunku dostępny u dołu strony. Dzieci powinny narysować swojego Leo w tym arkuszu, w ułożeniu poziomym.

2. Prześlij rysunek do dnia 1 września 2017 r. wraz z podpisanym formularzem zgody opiekuna prawnego na adres:

Phonak Communications AG,
Pediatric Team, Att. Susanne Wenger,
Laenggasse 17, 3280 Murten - Switzerland

lub

Sonova Polska Sp. z o.o.
Dorota Włostowska
Plac Bankowy 1
00-139 Warszawa

3. Wyślij zdjęcie portretowe dziecka pocztą elektroniczną na adres dorota.wlostowska@phonak.com lub susanne.wenger@phonak.com. Zostanie ono umieszczone obok rysunku Twojego dziecka wraz z jego imieniem, wiekiem i krajem.

4. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej konkursu Leo dnia 21 września 2017 roku. 12 zwycięzców otrzyma pakiet Leo z zabawką Leo, książką, miarką wzrostu i innymi zabawnymi przedmiotami.